Nazad na novosti

Pregled tjedna 19.11. – 25.11.

Objavljeno: 26/11/2018

Hokej na travi
Na memorijalnom turniru Vladimir Brcković Zima koji obilježava početak dvoranske sezone seniorke su su osvojile 1. mjesto na turniru, dok je kombinirana ekipa seniora osvojila 5. mjesto.

Košarka
U 6. kolu Druge lige Mladost je pobijedila Zapad s rezultatom 86:81.

Judo
Na jednom od najjačih judo turnira u Hrvatskoj međunarodni “Kup Lika” na kojem je nastupilo 809 natjecateljica i natjecatelja iz 83 kluba, naše judoke postigle su sljedeće rezultate:
GALIĆ Vanja Jaka 2. mjesto U10 -25, BARIČEVIĆ Lucija 3. mjesto  U14 -48, BULOVIĆ Borna 3. mjesto U10 -27, PROSINEČKI Lara 3. mjesto U10 -36, ŠOBAR Juraj 3. mjesto U10 -46, TOLIĆ Roko 3. mjesto U10 -27, ALAGIĆ Din 5. mjesto U12 -50, CZIGLER Kala 5. mjesto U12 -36, OMAN Iskra 5. mjesto U16 -44, OŽEGOVIĆ Frane 5. mjesto U12 -55, VIŠAK Luka 5. mjesto U10 -27, ŠPOLJAR Kaira Matijana 7. mjesto U12 -40

Odbojka
Seniorke su zapisale još jednu pobjedu. S rezultatom u setovima 3: 2 savladale su OK Kaštelu Cemex.
Također u 1. B ligi žene HAOK MLADOST 2 pobijedila je ekipu OK NEBO 3:0.
Seniori u SUPERLIGI  svladali su OK MLADOST RIBOLA KAŠTELA s 3:0

Ekipa Haok Mladost III pobijedila je Haok Dubrava 3:0.

U prvim utakmicama polufinala Kupa Hrvatske naše ekipe ostvarile su zacrtane ciljeve i vratile se kući sa pobjedama:
OKM CENTROMETAL – HAOK MLADOST 0:3
OK KAŠTELA CEMEX- HAOK MLADOST 1:3

Plivanje
Ovog vikenda održalo se regionalno prvenstvo Hrvatske. Sve rezultate naših plivača možete pogledati ovdje.

Stolni tenis

Na 26. Memorijalnom turniru Antun Tova Stipančić naše stolnotenisiačice i stolnotenisači ostvarili su odlične rezultate:
1. Mjesto: Ivana Tubikanec, seniorke
3. Mjesto: Zara Ilić, juniorke
3. Mjesto: Ivor Ban, juniori
3. Mjesto: Roko Meter, kadeti

Vaterpolo muški
Niz bez poraza vaterpolista Mladosti se nastavlja. U utakmici šestog kola Regionalne vaterpolo lige, Žapci su na bazenu Mladosti pobijedili Mornar Brodospas rezultatom 12:7.
Mlađi kadeti su doživjeli poraz 4:5 (2:1, 0:2, 0:0, 2:2), a juniori izborili pobjedu 11:6 (2:2, 4:1, 2:2, 3:1) protiv Medveščaka u kvalifikacijama za Prvenstvo Hrvatske odigranim na Sveticama
Nade Mladosti poražene su od ZPK u 6. kolu Limač kupa Zagreb 2018 rezultatom 4:2.