Nazad na novosti

Pregled tjedna 18.2.-24.2.

Objavljeno: 25/02/2019

Košarka
Juniori su upisali dva poraza. prvo su u 11. kolu izgubili od Rudeša rezultatom 74:62, a potom su u 12 kolu I. lige poraženi od Zapruđa 58:68.

Mali nogomet
U trećoj utakmici Lige JUFS ekipa Mladosti izvukla je bod protiv ekipe Signfico Grupa, a rezultat je bio 2:2. Golove za Mladost postigli su Lovro Gegić i Karlo Matić.

Odbojka
Seniorke Mladosti trebale su za plasman na Final4 MEVZA Cupa igrati dvije utakmice protiv Slavie iz Bratislave. Kako je ekipa Slavie odustala od daljnjeg nastupa Mladostašice su direktno plasirane na Final4 koji je na rasporedu 08.-10. ožujka 2019.
U četvrtoj utakmici razigravanja za prvaka Superlige Mladostašce su ponovo svladale Olimpik no ovaj put je posao bio malo teži pa je rezultat bio 3:2. Seniori su ponovo upisali pobjedu protiv MOK Mursa istim rezultatom kao i u prethodnoj utakmici 3:0.
U 15. kolu 1B lige Mladostašice II pobijedile su s 3:0 Karlovac.

Stolni tenis
Mladosti je u 15. kolu poražena od Aquaestil (4:0). Dio susreta je bio neizvjestan, pitanje pobjednika se rješavalo u fiksevima, no na kraju su Dugorešanke svaki put uspjele slaviti te uvjerljivo pobijedile bez izgubljenog seta.

Vaterpolo muški
Teže od očekivanog, ali zasluženo, u 15. kolu regionalne lige Mladost je svladala Mornara u Splitu rezultatom 13:12 (3:1, 2:4, 3:3, 5:4), te na taj način sačuvala 4 boda prednosti ispred Jadrana Carine iz Herceg Novog. Više o susretu na HAVK Mladost.
U svom trećem susretu u kvalifikacijama za Prvenstvo Hrvatske, mladi Žapci ostvarili su drugu pobjedu svladavši ZPK rezultatom 7:4 (4:1, 0:2, 1:0, 2:1).

Vaterpolo žene
Početka tjedna obilježilo je okupljanje seniorske reprezentacija Hrvatske koja je ugostila kanadsku ekipu SASK. Na ovo okupljanje bilo je pozvano čak 7 Žabica, redom: Petra Bukić, Dina Lordan, Emmi Miljković, Matea Skelin, Lidija Crnički, Mia Topić i Kiara Brnetić, te u pomoć stručnom stožeru uskočile su naše Dunja Bračun i Morena Marinković.
Za vikend su Žabice u 5. kolu ponovo pobijedile, ovaj put Viktoriju rezultatom 18:2. Bila je to još jedna u nizu lagana utakmica u kojoj su veliku minutažu dobile najmlađe djevojke