Nazad na novosti

Pregled tjedna 14.1.-20.1.

Objavljeno: 22/01/2019

Hokeja na travi
Seniori Mladosti na dvoranskom PH nastupaju sa dvije ekipe koje su se susrele odmah u prvom kolu. Pobjednik je bila ekipa Mladost 1 s rezultatom 11:1.

Košarka
Kadeti su svladali Zapruđe rezultatom 81:54. Najviše koševa postigli su Luka Kanižaj i Fran Kosor oboje po 16.
Predkadeti su ovaj tjedan odigrali dvije utakmice. U prvoj su pobijedili Zapad rezultatom 77:50, a najviše koševa je postigao Zvonimir Kujundžić 22. U drugoj su svladali Sesvete s 81:36, a najefikasniji su bili Matej Akrap 15, Damir Huskić 14 i Jakov Brkić 11.

Odbojka
U 13. kolu Superlige Seniorke Mladosti slavila su s 3:0 u gostima protiv OK Brda, Dok su Seniori na domaćem terenu svladali OKM Centrometal također s 3:0.

Plivanje
19.-20. 01. 2019. održan je  8. Plivački miting mini GRAND PRIX „MEDO“ u organizaciji PK Medveščak na 25 m bazenu Jelkovec u Zagrebu. Ovo natjecanje je 4. postaja mini Grand Prix-a za kadete i mlađe kadete. Nastupilo je oko 320 plivača i plivačica iz 18 klubova, a boje našeg kluba predstavljalo je 52 plivačice i plivača. Rezultate možete pogledati ovdje.

Stolni tenis
U nastavku Superlige u 10. kolu Mladostašice su tijesno poražene od STK Varaždin s 4:3.

Vaterpolo muški
Mladost je slavila u Beogradu protiv Crvene Zvezde sa 12:7 (3:2, 2:0, 4:1, 3:4) i ostala na vrhu Triglav Regionalne vaterpolo lige s 10 pobjeda iz 10 utakmica. Više.
Juniori su se sa dvije pobijede i jednim tijesnim porazom plasirali na finalni turnir PH. Prvu utakmicu izgubili su od Juga rezultatom 8:7, a zatim su pobijedili Solaris 15:3 i Jadran 11:5.
Kadeti Mladosti ostvarili su uvjerljivu pobjedu protiv vršnjaka iz Medveščaka rezultatom 14:6 (4:1, 3:2, 3:1, 4:2).

Vaterpolo žene
Žabice su jučer otvorile ovosezonsko Prvenstvo Hrvatske pobjedom protiv ekipe OVK POŠK iz Splita. Unatoč temperaturi i bolesti nekih igračica prve postave, djevojke su svladale POŠK rezultatom 10:7 (3:1, 2:2, 1:1, 4:3). Utakmica je u samom tijeku bila napeta, te se POŠK uspio približiti na svega gol razlike u trećoj (5:4), a ponovio u četvrtoj četvrtini (7:6), no 2 gola (9:6) naših cura u manje od minutu (3 minute prije kraja utakmice) zadržale su Žabice u vodstvu.