Nazad na novosti

EP veterana u Kranju

Objavljeno: 07/09/2018

HAPK Mladost osvaja medalju na veteranskom europskom prvenstvu u Kranju

Na bazenima u Kranju održao se plivački dio natjecanja na LEN European Masters Championships, gdje su nastupala četiri naša plivača u veteranskim kategorijama, Vladislav Veselica na 50 m slobodno i 50 m delfin, Siniša Staničić i Goran Popović na 800 i 400 m slobodno i Dinko Matić, od kojeg imamo i najveća očekivanja, na 50 m slobodno, 50 m delfin i 50 m leđno.

Već prvi dan odlično 6. mjesto donio nam je Siniša Staničića, dok je 7. mjesto osvojio Goran Popović na 800 m slobodno.

U nastavku EP za veterane, član veteranske sekcije HAPK Mladosti Dinko Matić je u kategoriji ‘momaka’ 35-39 godina osvojio 4. mjesto u disciplini 50 m slobodno sa odličnim rezultatom 24.45, da bi danas pokazao pravu kvalitetu i u disciplini 50 m leptir osvojio srebrnu medalju sa rezultatom 25.48.

Čestitamo Dinku, ali i svim ostalim plivačima i plivačicama koji svojim primjerima dokazuju da se šport nikada ne zaboravlja, posebno to da, u ovom slučaju, plivanje nikad neprestaje.