Menu
Nazad na novosti

43. memorijal Lovro Ratković

Objavljeno: 28/01/2020

U Zagrebu se igrao 43. memorijal Lovro Ratković u organizaciji HASTK Mladost, a na turniru je nastupilo oko 400 natjecatelja.

Juniorski turnir osvojio je Leon Šantek, dok je kod kadeta najbolji bio Luka Lozušić (Zagreb).

Odličan vikend na memorijalu imala je Sena Smailji koja je osvojila prvo mjesto u konkurenciji juniorki i kadetkinja.
Kod kadeta najbolji je bio Luka Lozušić (Zagreb).

Simon Dvorski (Visia) osvojio je turnir kod mlađih kadeta. Aileen Dorić (Pula) bila je najbolja kod mlađih kadetkinja.

Kod najmlađih kadeta najbolji je bio Leo Bernaz (Brovinje). U konkurenciji najmlađih kadetkinja prvo mjesto osvojila je Lana Benko (TIS).

Kod klinaca prvo mjesto pripalo je Nikoli Juriću (Marathon). Kod klinceza najbolja je bila Anđela Živković (Zaton).

Najbolje iz redova Mladosti bile su brončane  Zara Ilić u kategoriji juniorki i Anamari Tolić u kategoriji klinceza.